Froukje Idema

Programmamanager
0318 680 701
Froukje.Idema@ede.nl

Lara Sibbing

Adviseur voedselbeleid
0318 680 892
Lara.Sibbing@ede.nl

Ilse Klompen

Projectleider Voedseleducatie
0318 680 630
ilse.klompen@ede.nl

Lisette Veldjesgraaf

Projectleider Gezondheid, (Kennis)uitwisseling, Programmasecretaris
0318 680 178
Lisette.Veldjesgraaf@ede.nl

Marit Rietveld

Projectleider Korte Keten en Stadslandbouw
0318 680 214
marit.rietveld@ede.nl

Colette de Graaf

Projectleider Voeding en Gezondheid
0318 680 161
Colette.de.Graaf@ede.nl

Jürgen ten have

Beleidsadviseur Economie
0318 680 955
jurgen.ten.have@ede.nl

Nicole Elbers

Communicatieadviseur
0318 680 249
nicole.elbers@ede.nl

Mariëlle Wiss

Communicatieadviseur
0318 680 848
marielle.wiss@ede.nl